Ігрові автомати Champagne, Ramses II та Mega Joker

Сьогодні ми поговоримо про цікаві ігрові автомати, які не заслужено стали забувати багато гравців онлайн казино. Йтиметься про слоти Champagne, Ramses II і Mega Joker. Адже в них також можна отримати хорошу порцію адреналіну і навіть заробити трохи грошей.

Ігровий автомат Champagne

Емулятор грального автомата «Шампанське», користується неймовірною популярністю серед любителів азартних ігор. Інтерес геймерів до цього відеослоту пояснюється його функціоналом. Тут 5 барабанів та 21 активна лінія, що значно підвищує ймовірність випадень виграшних комбінацій. На барабанах веселі зображення: кавуни та лимони, вишні та сливи, ананаси та виноград, коктейлі, острови та яхти. «Диким» символом є буква «Е». Ланцюжок із п'яти пляшок шампанського дає право на 15 бонусних спинів. Обертання барабанів запускається клавішею: «START». Хто не знайомий із цим відео-слотом, може протестувати його в демонстраційному режимі.

Ігровий автомат Ramses II

Перед початком обертання барабанів відео-слота «Рамзес II», рекомендується ознайомитися з функціоналом. Емулятор містить у собі 5 барабанів. Ставки можна робити будь-яку кількість активних ліній. Незважаючи на невелику кількість платіжних смуг (9), виграшні комбінації часто випадають. Завдяки високому коефіцієнту віддачі виграші стали по-справжньому великими. Універсальним символом є зображення фараона. Якщо п'ять таких картинок вишикується на одній платіжній смузі, то ставка збільшиться в 9000 разів. Серед інших символів: сфінкс, піраміди, орел, верблюд, жук скарабей, цифри та знаки.

Ігровий автомат Mega Joker

Відео-слот «Мега Джокер» відрізняє класичний функціонал, передові технології та високий рівень дизайну. Порівняно з іншими емуляторами гральних автоматів, у цій слот машині 40 активних ліній. Хто не знайомий із цим відео-слотом, може протестувати його на будь-якому ігровому сайті. Реєструватись для цього не потрібно. На барабанах відображені такі зображення: джокер, полуниця та вишня, кавун та виноград, лимон та груша, сливи та цифра «7». Існує ще зірка, що виконує функції універсального символу. П'ять зірок на активній лінії збільшують ставку у 16000 разів. Це означає, що не можна поспішати робити великі ставки.