Ігровий автомат Keks (Пічки)

Кожен, хто хоче відчути ностальгію за дитячими казками, може пограти в ігровий автомат Кекс (Пічки). Тематика російських казок приваблює багатьох гравців, тому даний онлайн слот мав велику популярність свого часу. Зараз, на зміну йому прийшли інші продукти від «Ігрософт», однак, все ж таки можна скачати його собі на комп'ютер або грати просто на цій сторінці, щоб відчути атмосферу дитинства.

Як інші продукти цього виробника ігрових автоматів, Кекс за своїм інтерфейсом схожий на аналогічні ігри. Тут також є п'ять барабанів та дев'ять ліній. Виграш призначається, якщо на трьох або більше барабанах, починаючи з першого, випадуть однакові зображення. Крім того, в ігровому автоматі передбачено гру на подвоєння, бонусну гру, а також супер-гра. Ставки робляться за допомогою кнопки Bet, після чого натисканням кнопки Start запускаються спини. Як тільки гравець отримує свій виграш, він може відправити його на свій особистий рахунок або спробувати успіху в грі на подвоєння. Тут так само, як і в інших слотах від компанії Igrosoft. Всього п'ять карток, одна з яких знаходиться у дилера. Завдання гравця вибрати одну з чотирьох карток таким чином, щоб її перевага була більшою, ніж у дилера.

Щодо тематики онлайн слота, то вона повністю передає самобутність російських казок. На барабанах ігрового автомата можна побачити російську піч, яка є бонусним символом, колобка, бабусю у російської печі та чорного кота, а також безліч інших позначень.

Ігри від виробника «Ігрософт» завжди мали велику популярність завдяки своїм захоплюючим бонусним раундам. В автоматі Кекс після появи трьох зображень печі в будь-якій частині екрану починається бонусна гра. Перед гравцем з'являється вже відома бабуся біля російських печей, кожна з яких закрита заслоном, за яким можна знайти смачну страву або клуб диму. Якщо вдало відкрити всі печі, то гра переходить у наступний раунд. Тепер гравець опинився у лісі близько двох кущів. Один кущ порожній, а за другим знаходиться головний герой. Колобок. Якщо знайти його, можна   зірвати великий бонус, інакше гравець не втрачає нічого і залишається вже із заробленим бонусом.

В даний момент, ігровий автомат Кекс вже застарів, тому практично жоден аматор азартних ігор не грає в нього на реальні гроші. Компанія Igrosoft вже давно випустила кілька подібних пристроїв, які користуються величезною популярністю, а старі російські казки відходять у минуле.