Ігровий автомат Гном (Gnome)

Незважаючи на те, що ігрові автомати Gnome (Гном) зараз простіше завантажити з мережі Інтернет, ніж зустріти в реальному ігровому залі, все ж таки деякі ігрові заклади досі пропонують своїм відвідувачам пограти в цей захоплюючий відео-слот, який вирізняється своєю захоплюючою тематикою.

Ігровий автомат Гном являє собою гру з п'ятьма барабанами та дев'ятьма виграшними лініями, ставка на кожну може досягати як 25, так і 90 кредитів, залежно від ігрового залу. Щоб виграти в цьому онлайн слоті, необхідно зібрати комбінацію з трьох або більше зображень, що повторюються. Також, при отриманні гравцем п'яти написів GNOME, він виграє суму, що дорівнює ставці помноженої на 5000. Процес гри нічим не відрізняється від інших гральних автоматів Igrosoft, тому розібратися в ньому зможе абсолютно кожен. Окрім того, гра передбачає бонусний раунд, а також гру на подвоєння.

Суть гри на подвоєння полягає в тому, що на додатковому екрані викладається п'ять карт, одну з яких відкриває дилер, а гравець вибирає з тих, що залишилися. Щоб виграти, необхідно витягнути карту, яка буде старшою, ніж картка дилера. У разі виграшу гравець забирає подвоєну суму або може продовжити грати далі. Інакше сума згоряє.

Символи грального автомата Гном повністю підкреслює тематику слота. На барабанах цього онлайн слота намальовані гноми, кирка, візки із золотом, лампа, парасолька, шолом із ліхтарем тощо. У грі є бонусні зображення. Наприклад, як Wild (дикого символу) виступає зображення гнома. Випадання такого зображення дозволяє гравцеві замінити будь-яку картинку символом, що бракує. Візок із золотом є бонусним елементом, якщо на лініях випаде три такі зображення, то починається бонусна гра.

Сутність бонусної гри полягає в тому, що головний герой повинен вибрати між п'ятьма вагонетками, розташованими над ним. У деяких з них знаходяться коштовності, а в інших може бути бруд, від якого гном ховається під парасолькою. Якщо всі п'ять візків були відкриті, і в жодному з них не виявилося бруду, гра переходить в наступний тур. У ньому гравець повинен вибрати одну з двох скринь, у якій ховається багатство. Незалежно від того, на якому етапі закінчується гра, гравець зберігає всі раніше зароблені бонуси.

Безумовно, для любителів класичних слотів онлайн, Гном принесе масу задоволень, але не забувайте, що і сучасні безкоштовно ігрові автомати можуть вас здивувати. Ігровий автомат Гном можна зустріти практично в будь-якому онлайн казино.