Ігровий автомат Жаби (Fairy Land)

Ігровий автомат Fairy Land, назва якого перекладається як Казкова країна, отримав назву Жаби, був одним з найбільш популярних гральних автоматів під час широкого поширення ігрових закладів на території колишнього СРСР. У наш час зіграти в слот Жаби на реальному ігровому автоматі вдасться не кожному, зрозуміло, однак кожен може спробувати щастя в онлайн казино.

Зовні ігровий автомат оформлений у вигляді тієї самої "казкової країни", яка і присутня в офіційній назві гри - Fairy Land. Символи на барабанах зображують усіляких її мешканців: метелики або равлики, а також присутні різні картинки: смужки Bar та червоні сімки.

Малюнок хамелеону в онлайн ігровому автоматі Жаби грає роль «дикого» символу, випадання якого може замінити будь-який інший символ, що відсутній для призової комбінації. Символи ж із фірмовою картинкою Fairy Land такий хамелеон замінити не може, зате їхнє випадання на призовій лінії оплачується суттєво вище за інші.

Як і в багатьох подібних випадках – гра отримала своє прізвисько Жаби на честь найбільш цінного символу, усміхненої жаби, триразове випадання якої на ігрових барабанах починає захоплюючу бонусну гру.

Цей ігровий автомат має 5 барабанів та дев'ять ліній виплат. Найбільша виплата досягається у разі випадання 5 логотипів Fairy Land на одній лінії.

Інтерфейс гри стандартний, як і в більшості ігрових автоматів такого класу. Внісши гроші на ігровий рахунок та визначившись зі ставкою (для вибору ставки потрібно натискати кнопку Bet), гравець натискає кнопку Start, починаючи гру. Якщо випадає виграшна комбінація, гравець може натиснути кнопку Double для розіграшу подвоєння виграшу. Така гра також проходить стандартно: пропонуються п'ять закритих карток, гравець, відкриваючи одну з них, може перебити попередньо відкриту картку дилера, збільшивши суму виграшу вдвічі. В іншому випадку гравець позбавляється своєї ставки, а при випаданні карти, що дорівнює за старшинством карті дилера, карти перездаються і гра повторюється. Грати на подвоєння можна продовжувати необмежену кількість разів і закінчити будь-якої миті за бажанням гравця. Зрідка гра на подвоєння в автоматі Жаби вимагає вгадати колір карти, що випала – червоний чи чорний. Вгадавши, гравець отримує подвійний виграш, не вгадавши – втрачає всю ставку.

Бонусна гра ігрових автоматів Жаби відкривається у новому вікні, оформленому також у рамках стилю «казкової країни». На екрані з'являються три жаби і 20 листя латаття перед ними, після вибору одного з латаття жаба стрибає і у разі вдалого стрибка ставка буде збільшуватися в 10 разів. Під деякими лататтям ховається крокодил, і при попаданні жаби на такий аркуш бонусна гра закінчується.

Якщо жаба пройшла всі ряди латаття починається другий раунд бонусної гри, в якому гравцеві доведеться в нічному болоті висвітлити ліхтариком одну пару очей, сподіваючись, що промінь потрапить на жабу, у цьому випадку виграш сильно збільшиться.

Ви маєте унікальну можливість пограти в ігровий автомат Жаби безкоштовно на нашому сайті і дізнатися про всі тонкощі гри в короткі терміни і без грошових витрат. І лише після цього розпочати гру на гроші.