Ігровий автомат Crazy Monkey (Мавпи)

Колись у ігрового автомата Crazy Monkey збиралися натовпи гравців, настільки цей слот був улюблений клієнтами ігрових залів. На щастя, в онлайн казино немає необхідності чекати, коли дійде черга, і можна як завгодно довго випробовувати удачу, спостерігаючи за пригодами потішної мавпочки.

Загальний опис

Слот відноситься до найбільш поширених ігрових автоматів, з відносно невеликою кількістю ліній (всього їх дев'ять) і звичними п'ятьма барабанами. Доступні ставки від одного цента до 5 доларів на лінію. Є окремі кнопки для максимальної ставки (45$) та для ставки лише на одну лінію.

Ігрові символи

Оскільки наша мавпочка живе в джунглях, то і оточують її відповідні створення – лев, метелик, змія. Звичайно ж, не обійшлося без бананів та ананасів, а також ковадла (яка відіграє важливу роль у бонусному раунді).

Коефіцієнти виплат цілком цікаві – від х2 до х5000. Важливим є той факт, що комбінації можуть складатися в обидві сторони.

З особливих символів в ігровому автоматі Crazy Monkey є  дикий символ (шаман) та бонусний символ (мавпа). У призовій грі, яка запускається після випадання трьох мавпочок, потрібно вміло зібрати банани на пальмах, ухилившись від ковадла, що казна-звідки взялася.

Ігровий автомат Crazy Monkey є повною копією улюбленого в минулому слота, і це чудово.