Ігровий автомат Чорти (Lucky Drink)

Уявимо ситуацію: вечір п'ятниці, напівтемний бар, пляшка пива, раптом з-під стійки вилазить не надто симпатичний червоний чорт. Допилися? Ні, це ігровий автомат Lucky Drink, відомий у нас як Черті, запустився на вашому комп'ютері.

Загальний опис

Заради справедливості варто зауважити, що за сюжетом дія відбувається у підвалі, прямо біля пивної бочки, з якої безперервно ллється улюблений напій. У такій напруженій ситуації поява межа сприймається цілком нормально. Боротися з ним ми на п'яти барабанах з дев'ятьма лініями. Мінімальна ставка, і це тішить, дорівнює одному центу, максимальна рівно в 500 разів більша, тобто дорівнює п'яти доларам. Загальна ставка вбирається у 45 доларів. З нашими витратами розібралися, побачимо, що нам може запропонувати гральний автомат.

Ігрові символи

А запропонувати він може коефіцієнти від х2 (три свічки, що прогоріли) до х10000 (п'ять пивних бочок). Інші символи також цілком оригінальні, хоч і очікувані, враховуючи специфіку – не надто симпатична офіціантка, забулдига, бандитського вигляду кіт, пивний кухоль, ящик пива, капелюх та копчена риба.

З незвичайних символів є тільки червоний колір рис. Три його зображення запустять бонусну гру, в якій ви заглядатимете в бочки, у пошуках цінних призів.

В якості додаткової розваги пропонується ризикована гра. Її правила дуже прості – відкривайте карти більшої гідності, ніж та, що відкрита. Вдалі спроби подвоюватимуть виграш, невдалі – повертати в головний екран без грошей.

Висновок

Гарний, цікавий ігровий автомат. Шкода, що немає дикого символу та символу розкиду, в іншому все гідно вашої уваги.