Ігровий автомат Гараж (Garage)

Улюблене місце відпочинку багатьох чоловіків у вихідний день – гараж, де відбувається нескінченне доведення автомобіля до ідеалу, або хоч би до функціонального стану. Якщо до вихідних ще далеко, ігровий автомат Garage від компанії Igrosoft може стати нехай не повноцінною, але альтернативою.

Загальний опис

Наш протеже - задумливо розлеглий серед запасних частин, інструкцій та пивних пляшок, автоаматор. Поки він неквапом гортає інструкцію, можна зробити кілька вдалих ставок. Для цього ми маємо п'ять барабанів і дев'ять ліній, а також можливість вибрати суму грошей (від цента до п'яти доларів на лінію), яку не шкода витратити на шанс різко збільшити наповнюваність гаманця. Максимальна ставка дорівнює 45 доларів.

Ігрові символи

Тут все просто: домкрат, вогнегасник, акумулятор, каністра з олією, свічки. В принципі, за допомогою цього набору, напевно, можна щось полагодити. Коефіцієнти виплат становлять від х2 (за три свічки) до х5000 (за 5 логотипів Garage).

Найбільш корисними, серед наявного в гаражі добра є ключі від авто (дикий символ). Вони замінюють усі вищеперелічені знаки і, заразом, оплачуються коефіцієнтами х50-х1000.

У пошуках необхідного інструменту, ви періодично натикатиметеся на ящики (бонусний символ). Якщо вам пощастить побачити три такі знаки вразки, на вас чекає захоплююча призова гра з двох раундів.

У тому випадку, якщо запропонованих можливостей розбагатіти недостатньо, спробуйте удачу у грі на подвоєння. Просто відкривайте картку старше, ніж у дилера, і подвоює свій виграш.

Висновок

Ігровий автомат Гараж дуже прибутковий, з симпатичною, хай і досить простою, графікою, та непоганим набором коефіцієнтів. Його можна сміливо рекомендувати для гри.