Ігровий автомат Полуничка (Fruit Cocktail)

Мало хто відмовиться від освіжаючого фруктового коктейлю, особливо якщо на додаток до нього йде непоганий грошовий виграш. Зустрічайте, ігровий автомат Fruit Cocktail (Полуничка), з набором екзотичних фруктів та відмінними коефіцієнтами виплат.

Загальний опис

На п'яти барабанах твориться справжнє фруктове божевілля. Виграшні комбінації змінюються одна за одною, тому краще буде гра відразу по кількох лініях (загалом їх 9). Вся справа в тому, що в ігровому автоматі Полуничка (Fruit Cocktail) абсолютно не має ніякого значення, з якого боку (зліва направо або праворуч на ліво) зібралися однакові символи. Мінімальна ставка дорівнює центу, проте, за такої частоти виплат навіть ставка в 45$ (тобто максимальна), не здається занадто ризикованим заняттям.

Ігрові символи

На ігрових символах зображена груша, яблуко, лимон, персик та вишня. Залежно від кількості знаків та від їхнього фрукта, діють коефіцієнти виплат від х2 до х5000.

Градус азарту стає ще вищим у ризикованій грі, де вам потрібно буде вибрати старшу карту, порівняно з тією, що вже відкрита. Втім, якщо зайвий ризик вам не потрібен, то до ваших послуг бонусний раунд, для участі в якому достатньо зібрати на ігрових барабанах три головні символи автомата - полунички.

Ігровий автомат Fruit Cocktail (Полуничка) яскравий, прибутковий і надзвичайно азартен. Спробуйте пограти самі, вам напевно сподобається.